لوازم جانبی

چه چیزی باعث می شود تلفن شما از برنامه Android خارج شود؟ دستگاه خود را از خراب کردن متوقف کنید!

پرش از برنامه Android باعث سوختن تلفن همراه شما خواهد شد! یکی از نگرانی های بسیاری از کاربران خروج از برنامه ها در سیستم عامل اندروید است که در برخی موارد می تواند هشداری برای شما باشد!

این هشدار نشان دهنده سوunction عملکرد سخت افزار پردازش است که می تواند منجر به سو mal عملکرد شود. البته ، بعضی اوقات لازم نیست نگران باشید و دلیل اینکه تلفن شما از برنامه های کاربردی خارج می شود می تواند مشکلات نرم افزاری باشد. با این حال ، برای اینکه بفهمید این مشکل سخت افزاری است یا نرم افزاری ، ابتدا باید ریشه های اصلی تلفن هوشمند خود را پیدا کنید.

در این مقاله ، سعی کردیم بر روی دلایل سخت افزاری مشکل بیرون آمدن تلفن از نرم افزار تمرکز کنیم تا بتوانید برای جلوگیری از مشکلات گران تر ، آنها را مطالعه کنید. بنابراین ، برای یافتن دلایل این مشکل ، وب سایت را در انتهای مقاله دنبال کنید.

1- از حالت صرفه جویی در مصرف باتری (بهینه سازی باتری) استفاده کنید

در بسیاری از موارد ، هنگامی که تلفن شما در حالت صرفه جویی در مصرف انرژی است ، نرم افزار آسیب می بیند و ممکن است برنامه ها روی تلفن شما ظاهر شوند. این مشکل به دلیل محدودیت پردازنده یا پردازنده گوشی ایجاد می شود و کافی است که حالت صرفه جویی در مصرف برق را خاموش کنید تا برطرف شود.

حالت ذخیره انرژی باعث محدودیت در پردازش برنامه‌ها می‌شود

به طور کلی پردازنده گوشی وظیفه پردازش و اجرای نرم افزار یا بازی را بر عهده دارد و از چندین هسته تشکیل شده است. بعضی از هسته های پردازنده وظیفه انجام کارهای سنگین را بر عهده دارند و وقتی Battery Saver روشن است ، این هسته ها غیرفعال یا محدود می شوند. پس از محدودیت ، پردازش های تلفن به عهده هسته اصلی است و بنابراین پردازنده قادر به اجرای یک سری برنامه ها یا بازی های سنگین نخواهد بود.

برای جلوگیری از ظاهر شدن برنامه ها در تلفن ، می توانید ذخیره باتری را غیرفعال کنید و به طور معمول از تلفن همراه خود استفاده کنید. البته برخی از افراد نیاز به استفاده از حالت صرفه جویی در مصرف برق دارند زیرا باتری گوشی آنها کم است و برای حل مشکل خود باید باتری را تعویض کنند. این کاربران می توانند برای دریافت باتری با کیفیت براساس مدل دستگاه خود به صفحه باتری موبایل مراجعه کنند تا دیگر به آنها نیازی نداشته باشند. از صرفه جویی در مصرف باتری استفاده نکنید.

شاید این مطلب جذاب باشد
برد گوشی چیست و چرا آسیب می بیند؟

2- برنامه ها با سخت افزار تلفن سازگار نیستند

یکی از مزایای سیستم عامل Android این است که منبع باز است و می تواند روی سیستم عامل ها و سخت افزارهای مختلف اجرا شود. البته این مزیت برای توسعه دهندگان و کاربران تلفن های اندرویدی در برخی موارد به یک نقطه ضعف تبدیل شده و مشکلاتی را ایجاد می کند.

شرکت های تلفن هوشمند اندرویدی انواع مختلفی از پردازنده های گرافیکی و پردازنده ها را روی تلفن های خود اعمال می کنند. به عنوان مثال ، در برخی از تلفن های سامسونگ شاهد استفاده از پردازنده های Tegra هستیم ، اما شیائومی از پردازنده Snapdragon استفاده می کند.

ناهماهنگی بین سخت افزار و نرم افزار

وجود انواع مختلف سخت افزار در تلفن های Android به این معنی است که برخی از برنامه ها و بازی ها با سخت افزار تلفن سازگار نیستند و کار نمی کنند. توسعه دهندگان همچنین سعی می کنند با ارائه چندین نسخه مختلف از برنامه ها یا ارائه به روزرسانی های زیاد ، این مشکلات را برطرف کنند و شما نیز می توانید از آنها استفاده کنید.

البته ، گاهی اوقات هیچ راه حلی برای مشکل ناسازگاری نرم افزار با سخت افزار وجود ندارد و حتی با به روزرسانی های مختلف تلفن شما از برنامه خارج می شود. در این موارد لازم است که نرم افزار را روی تلفن هوشمند دیگری اجرا کنید تا بتوانید بدون مشکل از برنامه استفاده کنید.

3- اجرای همزمان تعداد زیادی از نرم افزارها در Android

تلفن های متوسط ​​یا سطح پایین از پردازنده مرکزی یا حافظه پنهان متوسط ​​یا پایین استفاده می کنند و قدرت پردازش زیادی ندارند. این بدان معناست که اگر چندین برنامه مختلف به طور همزمان اجرا شوند ، پردازنده نمی تواند به خوبی از پس پردازش های خود برآید. در این موارد ، برخی از برنامه ها اجرا نمی شوند ، یا اگر اجرا شوند ، بلافاصله متوقف می شوند و پردازنده اجازه اجرای آنها را نمی دهد.

شاید این مطلب جذاب باشد
باتری گوشی چند ساعت کار می کند؟

استفاده از چند برنامه به‌صورت هم‌زمان باعث بسته شدن آن‌ها می‌شود

خروج تلفن از برنامه یا بازی ها در این حالت می تواند از بروز مشکل CPU جلوگیری کند و نمی تواند مشکلی تلقی شود. هر پردازنده بسته به مدل خود از طیف وسیعی از قدرت پردازش استفاده می کند و نمی تواند از توان خود بیشتر باشد.

برای عیب یابی برنامه های منبع باید نرم افزار یا بازی های در حال اجرا را تعطیل کنید. همچنین خرید گوشی با سخت افزار قدرتمندتر می تواند از بروز این مشکل جلوگیری کند.

علاوه بر تلفن های هوشمند ، این مورد در ساعت های هوشمند اندرویدی وجود دارد و اگر همزمان چندین برنامه را اجرا کنید ، سیستم عامل از برخی نرم افزارها خارج می شود. برای حل این مشکل ، شما باید یک ساعت هوشمند با پردازنده و RAM قوی تر تهیه کنید که با مراجعه به صفحه سفارش ساعت هوشمند a می توانید آنها را مطابق نیاز خود خریداری کنید.

4- ارتباط شیشه ای با برنامه های خروجی از طریق تلفن!

شیشه تلفن ممکن است در بعضی موارد باعث شود تلفن به طور تصادفی از برنامه ها خارج شود. این ممکن است کمی تعجب آور باشد ، اما یکی از موارد جزئی که می تواند باعث خارج شدن گوشی از برنامه اندروید شود ، کیفیت پایین عینک است.

گاهی اوقات ممکن است متوجه شوید که محافظ صفحه خیس می شود و باعث عملکرد نامناسب گوشی می شود. مشکل این است که به نظر می رسد شخصی نامرئی تلفن را کنترل می کند و شما هیچ کنترلی بر اجرای نرم افزار ندارید.

مشکل گاست تاچ هنگام خیس شدن گلس گوشی

مشکلی که تلفن هنگام خیس شدن شیشه به طور خودکار کار می کند ، لمس به لمس است. وقتی این مشکل را ایجاد می کنید ، احتمالاً شاهد خروج ناگهانی از برنامه ها یا بازی ها خواهید بود و دیگر نمی توانید این مشکل را کنترل کنید. البته برای رفع موقت مشکل لمس با لمس ، کافی است صفحه نمایش گوشی خشک شود و کار با تلفن ادامه یابد.

شاید این مطلب جذاب باشد
بعد از گم شدن تلفن همراه چه کنیم؟

گاستوش هنگام استفاده از عینک های بی کیفیت ظاهر می شود که برای حل این مشکل باید مرتباً آنها را تعویض کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم بسته به مدل دستگاه خود با کیفیت با کیفیت وارد صفحه تلفن شیشه ای شوید. P>>

5- دمای بالای پردازنده و RAM ؛ مراقب سوختن آنها باشید!

ممکن است متوجه شوید که تلفن شما در طول روز گرم می شود و گاهی اوقات به دلیل گرم شدن بیش از حد نمی توانید گوشی را به راحتی در دستان خود نگه دارید. دلیل اصلی خروج گوشی از برنامه اندروید ممکن است بالا بودن دمای اجزای سخت افزاری باشد که پردازش نرم افزار را مختل می کند.

دمای بالا گوشی باعث خارج شدن از برنامه‌ها در اندروید می‌شود

تلفن های همراه با درجه حرارت بالا می تواند دلایل زیادی داشته باشد ، یکی از مهمترین آنها فعالیت بیش از حد تلفن است. همچنین استفاده از فیوزهای بی کیفیت یا فریم های بزرگ می تواند از افت دمای سخت افزار گوشی جلوگیری کند که لازم است آنها را تعویض کنید. می توانید به صفحه بروید قاب تلفن مراجعه کنید و از فریم های نازک و با کیفیت برای حل مشکل گرم شدن تلفن همراه خود استفاده کنید.

توجه داشته باشید که در صورت بالا رفتن دمای تلفن ، جستجوی برنامه ها یک هشدار یا سیگنال است. افزایش مداوم CPU یا RAM می تواند به آنها آسیب برساند و حتی تمام قسمت های تلفن شما را از کار بیندازد.

6- وقتی تلفن خیس می شود از برنامه ها خارج شوید

اگر مقاله را بخوانید پس از خیس شدن تلفن خود را روشن نکنید ، بدانید که رطوبت و چه مشکلاتی می تواند آب را برای تلفن وارد دستگاه کند! اگر در روشن نکردن تلفن خود مشکلی دارید ، احتمالاً تعدادی خطا در تلفن همراه خود مشاهده خواهید کرد. اجرای نادرست برنامه ها یا خروج منظم از آنها می تواند یکی از مشکلات اصلی در هنگام ورود رطوبت به گوشی باشد.

خیس شدن گوشی باعث اختلال در پردازش آن می‌شود

در این موارد ، باید تلفن را خاموش کرده و در محل رطوبت و آب به طور کامل از بین ببرید. علاوه بر آب ، گرد و غبار وارد شده به تلفن نیز می تواند بر روی کارایی پردازش تأثیر بگذارد ، که می توانید با تمیز کردن قطعات دستگاه اجازه دهید.

شاید این مطلب جذاب باشد
چگونه می توانم سیم کارت سوخته پیدا کنم؟ (چرا سیم کارت در حال سوختن است؟)

توجه داشته باشید که تهیه یک تلفن ضد آب می تواند از بروز بسیاری از مشکلات مانند سو mal عملکرد CPU و قطع شدن تلفن جلوگیری کند. حتی اگر مقاله را بخوانید تا میزان صدای هندزفری Xiaomi را افزایش دهید ، متوجه خواهید شد که ورود آب و گرد و غبار حتی باعث اختلال در صدای تلفن می شود. خرید یک گوشی ضدآب نه تنها از مشکلات هندل جلوگیری می کند بلکه باعث تقویت سایر اجزا نیز می شود.

بهترین راه برای حل مشکل خروج تلفن از برنامه چیست؟

تلفن های همراه اندرویدی دستگاه های حساسی هستند و معمولاً به دلیل استفاده از سخت افزار ضعیف ، مشکلات پردازش نرم افزار را مشاهده می کنیم. یکی از این مشکلات بالا آمدن تلفن از برنامه های موجود در سیستم عامل اندروید است که در این مقاله 6 دلیل سخت افزار آنها را بررسی کردیم.

متوقف کردن برنامه ها یا پرش از نرم افزار یا بازی ها ممکن است نشان دهد که سخت افزار به درستی کار نمی کند. برای اینکه بدانید دلیل تلفن شما از برنامه Android چیست ، ابتدا باید دلایل این مشکل را بدانید.

به طور کلی ، استفاده از حالت بهینه سازی باتری ، ناسازگاری بین سخت افزار و برنامه های تلفن ، اجرای همزمان چندین برنامه ، دمای بالای تلفن ، تماس آب با موبایل و سخت افزار لمسی داخلی ممکن است از دلایل اصلی مشکل پرش باشد بدون نرم افزار

برای جلوگیری از مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری تلفن ، توصیه می کنیم یک تلفن ضدآب با باتری قوی و محافظ صفحه با کیفیت تهیه کنید. عملکرد مناسب رم و پردازنده گوشی برای حل این مشکل بسیار مهم است که با خرید دستگاه قدرتمندتر می توانید از شر آن خلاص شوید.

به نظر شما راه حل های مشکل توقف یا ظاهر برنامه ها چیست؟ حتماً آنها را در زیر این مقاله و در قسمت نظرات قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا