لوازم جانبی

چگونه گوشی سامسونگ را به تلویزیون وصل کنیم؟

چگونه می توان گوشی سامسونگ را به تلویزیون متصل کرد؟

تجربه تماشای تعداد زیادی فیلم و عکس در صفحه های بزرگ جذاب تر و لذت بخش تر است. همچنین ممکن است بخواهیم یک تلفن سامسونگ را به تلویزیون وصل کنیم تا موضوع ارائه شود. علاوه بر این ، اگر بازی باز هستید ، پیشنهاد می کنیم گوشی سامسونگ خود را به تلویزیون وصل کنید تا یک تجربه بازی دلپذیر ایجاد شود.

اما چگونه می توان تلفن سامسونگ را به تلویزیون وصل کرد؟ با خواندن این مقاله می توانید به راحتی هر 4 نوع گوشی سامسونگ را با 4 روش ساده و کاربردی به تلویزیون یا هر مانیتور خود وصل کنید.

ابتدا تلفن خود را به آخرین نسخه

به روز کنید

برای اینکه بتوانید صدا و تصویر تلفن سامسونگ خود را سریع و بدون تاخیر به تلویزیون متصل کنید ، ابتدا مطمئن شوید که تلفن شما از آخرین نسخه Android استفاده می کند. برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید.

 1. ابتدا ، به روز رسانی نرم افزار را از قسمت تنظیمات تلفن سامسونگ وارد کنید.
 2. در صورت بروزرسانی جدید ، بارگیری و نصب را لمس کنید.
 3. طبق دستورالعمل هایی که برای ارتقاء تلفن به آخرین نسخه ظاهر می شود ، مراحل نصب را دنبال کنید.

توجه داشته باشید که هنگام نصب به روز رسانی ، مطمئن شوید که تلفن سامسونگ شما به اندازه کافی شارژ دارد.

Smart View سریع‌ترین روش اتصال گوشی سامسونگ به تلویزیون است

تلفن Samsung خود را از طریق Smart View

به تلویزیون خود وصل کنید

قبل از اتصال به نمای هوشمند ، به خاطر داشته باشید که تلویزیون و تلفن باید به یک شبکه Wi-Fi متصل باشند. اگر تلویزیون شما به adsl WiFi یا دستگاه دیگری متصل است ، ابتدا از سیستم خارج شده و گزینه اشتراک گذاری را در تلویزیون خود فعال کنید.

نمای هوشمند از طریق Wi-Fi کار می کند و سریعترین راه برای اتصال تلفن سامسونگ به تلویزیون است. برای اتصال تلفن خود به تلویزیون از طریق SmartView :

مراحل زیر را دنبال کنید

 1. پانل اعلان ها را پایین بیاورید و SmartView را لمس کنید.
 2. سپس مدل تلویزیون خود را از لیست پیدا کرده و انتخاب کنید.

لازم به ذکر است که در این مرحله ، تلویزیون شما ممکن است دارای pin برای اتصال به دستگاه دیگر باشد. کد پین را در قسمت ارائه شده وارد کنید. همچنین توجه داشته باشید که Wi-Fi تلفن شما در این زمان روشن است.

 1. پس از لمس SmartView ، اگر همه چیز خوب پیش رفت ، پیامی به شما می گوید که تلفن خود را به سامسونگ متصل کنید تلویزیون تماشا کنید. با انتخاب گزینه شروع از اکنون می توانید تلفن سامسونگ خود را به راحتی به تلویزیون متصل کنید.

لازم به ذکر است که اگر هدف شما اتصال تلفن خود به تلویزیون بازی است ، ما صدا را از هدفون خوب گوش می دهیم و در صفحه بزرگ از آن لذت ببرید.

بزرگنمایی تصویر به SmartView

هر نوع دستگاهی را می توان به هر نوع کابل و مبدل دیگری متصل کرد. به عنوان مثال ، حتی اگر تلویزیون شما از درگاه USB پشتیبانی نمی کند یا درگاه USB USB معیوب است ، شما ممکن است هنوز با کابل otg چشمک بزنید و به تلفن بروید و تلفن را به تلویزیون وصل کنید.

خوب است بدانید که ممکن است پس از اتصال تلفن به تلویزیون ، اندازه تصویر کوچک باشد. برای تغییر اندازه تصویر مراحل زیر را دنبال کنید.

 1. نوع اول SmartView و روی سه نقطه عمودی در بالا سمت راست ضربه بزنید و تنظیمات انتخاب محدوده>
 2. در مرحله بعد تناسب تلفن را لمس کنید.
 3. در صفحه جدید ، باید گزینه تمام صفحه را در دستگاه متصل فعال کنید تا تصویر تلویزیون را به صورت تمام صفحه نمایش دهید.
 4. اگر می خواهید تنظیمات را برای بزرگنمایی صفحه یا کل صفحه ذخیره کنید ،

شاید این مطلب جذاب باشد
راهنمای خرید هدفون استودیویی ؛ هر آنچه باید در مورد مانیتورینگ هدفون بدانید

گزینه ذخیره تنظیمات را فعال کنید. بهتر است بدانید که بهترین راه برای اتصال لپ تاپ به تلویزیون استفاده از تبدیل hdmi به usb است.

آموزش تصویری اتصال تلفن به تلویزیون با نمایش لمسی

چگونه تلفن خود را به تلویزیون وصل کنم؟ در سال 2020 ، سامسونگ قابلیتی را برای به اشتراک گذاری سریع تلفن های هوشمند خود معرفی کرد. روی پیش نمایش ضربه بزنید ویژگی ای است که به شما امکان می دهد صفحه تلفن خود را برای تلویزیون به اشتراک بگذارید.

1. آموزش فعال سازی مشاهده در تلویزیون

را لمس کنید

 1. ابتدا به منوی تنظیمات تلویزیون رفته و عمومی را انتخاب کنید.
 2. در مرحله بعد ، خارجی Device Manager را انتخاب کنید.
 3. اکنون ، در آخرین مرحله از برگه مدیریت اتصال دستگاه ، اعلان دسترسی را فعال کنید گزینه.

آموزش فعالسازی Tap View در گوشی سامسونگ

2. آموزش فعالسازی مشاهده را در تلفن سامسونگ

لمس کنید

قبل از شروع به فعال سازی روی آموزش فعالسازی View ضربه بزنید ، بهتر است بدانید. شما باید برنامه SmartThings را که به طور پیش فرض در تلفن سامسونگ شما نصب شده است ، به آخرین نسخه منتشر شده از طریق فروشگاه Play همچنین لازم به ذکر است که هنگام به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش تلفن در تلویزیون ، باید حالت ذخیره باتری را غیرفعال کنید.

ابتدا در تلفن سامسونگ ، برنامه SmartThings را راه اندازی کنید و مراحل زیر را دنبال کنید.

 1. در برنامه SmartThings روی نماد با سه نوار افقی در گوشه سمت چپ بالای تلفن ، که توسط منو مشخص شده است ضربه بزنید.
 2. نماد چرخ دنده را در بالای صفحه انتخاب کنید که برای تنظیمات شناخته شده است.
 3. در مرحله بعد مشاهده ، صدا را لمس کنید تا فعال شود.
 4. در این بخش باید گوشی سامسونگ خود را به تلویزیون نزدیک کنید.
 5. اگر مراحل را به درستی انجام داده اید ، پس از چند ثانیه گزینه اجازه برای پذیرش اتصال تلفن سامسونگ به تلویزیون در صفحه نمایش داده می شود. تلفن که لمس خواهد شد. فیلم ها و عکس ها را در تلفن خود در تلویزیون به اشتراک بگذارید.

لازم به ذکر است که برای اتصال کارت گرافیک به تلویزیون می توان dvi را به hdmi تبدیل کرد.

اتصال گوشی سامسونگ به تلویزیون با برنامه SmartThings

با برنامه SmartThings

تلفن Samsung خود را به تلویزیون خود وصل کنید

شاید این مطلب جذاب باشد
خنک‌کننده آبی چیست و چگونه پردازنده (CPU) را خنک می‌کند؟

چگونه a12 را به تلویزیون وصل کنم؟ با استفاده از دو روش فوق و دو روش توضیح داده شده در زیر می توانید هر مدل تلفن سامسونگ را به تلویزیون متصل کنید. اگر برنامه SmartThings روی تلفن سامسونگ شما نصب نشده است ، آن را از فروشگاه Play بارگیری و نصب کرده و دنبال کنید این مراحل را دنبال کنید: برای اتصال تلفن سامسونگ خود به تلویزیون دنبال کنید.

 1. ابتدا برنامه را اجرا کنید SmartThings و مدل تلویزیون خود را انتخاب کنید.
 2. انتخاب کنید

 3. سه نقطه عمودی در گوشه سمت راست بالای نماد و صفحه آینه (نمای هوشمند) را ضربه بزنید.
 4. در این مرحله ، اگر همه چیز درست باشد ، پیامی برای شروع به اشتراک گذاری صفحه نمایش تلفن همراه در تلویزیون مشاهده خواهید کرد.
 5. در نهایت ، با انتخاب گزینه شروع از اکنون ، تلفن سامسونگ شما بلافاصله به تلویزیون متصل می شود.

خوب است بدانید که اگر نمی توانید لپ تاپ خود را با تلویزیون تبدیل USB به نوع C کنید ، می توانید اطلاعات ویدیویی را تماشا کنید و عکس های خود را به تلفن منتقل کرده و تلفن را به یکی از روش هایی که در این مقاله توضیح دادیم به تلویزیون وصل کنید.

نحوه اتصال تلفن سامسونگ به تلویزیون کابلی

چگونه می توانم تلفنم را به تلویزیون وصل کنم و بدون Wi-Fi فیلم تماشا کنم؟ اگر به دلایلی نمی توانید تلفن خود را با اتصال بی سیم و Wi-Fi به تلویزیون وصل کنید ، با کابل DeX یا USB-C-HDMI نگران نباشید ، می توانید هر مدل تلفن سامسونگ را متصل کنید به TV Connect

چگونه گوشی سامسونگ خود را به تلویزیون متصل می کنید؟

با بلوتوث ، Wi-Fi ، کابل و برنامه ها می توانید تلفن خود را به تلویزیون سامسونگ متصل کنید. در این مقاله ما در مورد نحوه اتصال تلفن سامسونگ به تلویزیون با 4 روش عملی توضیح داده ایم. با استفاده از Smart View ، View Touch ، Smart Stuff و Cable DeX یا کابل USB-C-HDMI ما به راحتی می توانیم گوشی سامسونگ خود را به تلویزیون متصل کرده و از فیلم ها ، سریال ها و بازی های خود نهایت لذت را ببریم.

لازم به ذکر است که برای اتصال تلفن به سامسونگ ، باید از کابل های با کیفیت و اصلی استفاده کنید که تأخیر صوتی و تصویری نداشته باشند و لذت تجربه کاربر را از شما سلب نکنند.

شاید این مطلب جذاب باشد
اندروید ۱۳ اوایل آبان رسما برای سری گلکسی S22 عرضه می‌شود

در همین راستا ، این کشور که بزرگترین فروشگاه آنلاین لوازم جانبی در ایران است ، انواع رایانه ، موبایل ، لپ تاپ و لوازم جانبی برای ساعت های هوشمند را از بند بند برای ساعت اپل تا کابل های مختلف ارائه کرد. شارژرها ، هاب ها ، پاور بانک ها و صدها محصول دیگر با کیفیت و لذت از تجربه مصرف کننده و خرید آنلاین برای مصرف کنندگان ایرانی.

چگونه گوشی سامسونگ خود را به تلویزیون متصل می کنید؟ در صورت تمایل می توانید نظرات خود را با ما و سایر مخاطبان در صفحه وبلاگ در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا