لوازم جانبی

قطع مستمر برق ؛ سوزاندن لوازم خانگی و افزایش تقاضا برای پاور بانک ها

قطع برق طی چند هفته گذشته بسیاری از مردم سراسر ایران را گیج ، گیج و نگران کرده است. از آنجا که با قطع برق ، سوزاندن برخی از لوازم برقی گران قیمت یکی از هشدار دهنده ترین گزارشات مردم در سراسر ایران بود. همچنین بسیاری از مردم در اوج نیاز به تلفن ، لپ تاپ ، هدفون و غیره. در هنگام قطع برق به لوازم برقی و کالاهای دیجیتالی خود دسترسی ندارند.

حتی مدیرعامل آب و فاضلاب آذربایجان شرقی در اظهارات خود اظهار داشت که “قطع برق روند تأمین آب و تأمین آب آشامیدنی را مختل می کند”. با گرم شدن هوا و شروع تابستان ، برق آزاردهنده و غیرقابل تحمل شده است. در برخی مناطق در سراسر ایران ، این قطع برق در دمای اوج رخ می دهد و چالش های جدیدی را برای مردم ایجاد می کند. اما چگونه از وسایل برقی خود در هنگام قطع برق محافظت کنیم؟

محافظ برق چیست و چگونه کار می‌کند؟

حفاظت از برق چیست و چگونه کار می کند؟

حفاظت الکتریکی هنگامی که ولتاژ یا مصرف برق تقویت کننده به دلیل قطع برق ، مشکلات و در منبع تغذیه برق وجود دارد یا به دلیل رعد و برق ناگهانی و سایر بلایای طبیعی از استاندارد خارج می شود ، به سرعت قطع می شود ورودی برق؛ تا زمان بروز این اختلال وسایل گران قیمت مانند یخچال ، ماشین لباسشویی و … را نسوزانید یا نسوزانید. اگر ولتاژ صحیح در شبکه دوباره راه اندازی شود ، منبع تغذیه پس از مدت کوتاهی متصل می شود.

چگونه محافظ برق غیراستاندارد موجب سوختن لوازم برقی می‌شود؟

چگونه محافظ برقی غیر استاندارد باعث سوختن وسایل برقی می شود؟

مطابق استاندارد ، همه وسایل برقی باید به گونه ای طراحی شوند که اگر ولتاژ 10 or یا 8 is کاهش یابد ، این امر به وسایل برقی آسیب نمی رساند. هر وسیله برقی بین این نوسانات باید 8 تا 10 درصد بدون هیچ مشکلی کار کند. با توجه به اینکه ولتاژ اصلی 220 ولت است ، اگر 10٪ ولتاژ را کاهش دهیم و 8٪ را در ولتاژ نهایی با توجه به تعریف استاندارد لوازم برقی محاسبه کنیم ، هر دستگاه الکتریکی باید در محدوده 198 تا 237.6 به خوبی کار کند.

شاید این مطلب جذاب باشد
بررسی مزایا و معایب استفاده از هندزفری بلوتوث

حفاظت از ولتاژ غیر استاندارد با ولتاژهای 175 تا 185 مناسب تلقی می شود و منبع تغذیه ای نیز برقرار شده است که منجر به نیم سوزاندن وسایل برقی و در نهایت سوختن موتور یخچال می شود. قطعی دو ساعته برق در ایران طی دو ماه گذشته باعث افزایش تقاضا برای محافظ برق شده است. محافظ برق هادرون یکی از بهترین محافظ های الکتریکی در ایران است که می تواند در این روزها که قطعی برق تکرار می شود ، از تجهیزات محافظت کند. برق گران است

قطع برق و افزایش تقاضا برای خرید پاور بانک

قطع برق و افزایش تقاضای پاور بانک

قطع برق باعث افزایش چشمگیر تقاضا برای پاور بانک ها در ایران شده است. مصرف کنندگان برای استفاده از تلفن ، تبلت ، هدفون و سایر ابزارها و دستگاه های دیجیتالی خود به پاوربانک نیاز دارند که برق آن قطع شود. قیمت پاور بانک بسته به مارک و میلی آمپر ارائه می دهد. به عنوان مثال ، پاور بانک شیائومی 20000 میلی آمپر ساعت در زمان نگارش این مقاله با 6 درصد تخفیف در وب سایت جانبی ، یعنی 515،000 تن.

محافظ های برقی استاندارد و پاوربانک های جانبی بخرید

قبل از قطع برق باید لوازم جانبی لازم را داشته باشید. یک محافظ برق و منبع تغذیه دوم. امیدواریم با ارائه محافظ برق استاندارد ، بتوانید از سوختن ناگهانی لوازم گران قیمت خود جلوگیری کنید. Peripherals بزرگترین وب سایت است که انواع لوازم جانبی را برای تلفن های همراه ، رایانه لوحی ، لپ تاپ ، کامپیوتر و موارد دیگر ارائه می دهد. در هر کجای ایران که باشید ، می توانید از وب سایت Power Protector ، Power Bank روی لپ تاپ خود بازدید کنید انواع لوازم جانبی مورد نیاز خود را بصورت آنلاین سفارش دهید و در اسرع وقت به درب منزل تحویل دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا