لپ تاپلوازم جانبیموبایل و گجت

BMW با ارائه‌ بازی‌های درون خودرو سرگرمی جدیدی فراهم می‌کند

انجام بازی‌های ویدیویی درون خودروها شاید ایده‌ی چندان جالب نباشد، اما می‌تواند برای رانندگان در حال انتظار درون خودرو سرگرمی خوبی فراهم کند. در همین راستا، BMW اعلام کرده که قصد دارد بازی‌های ویدیویی را در سال ۲۰۲۳ از طریق همکاری با پلتفرم بازی ابری AirConsole به خودروهای جدیدش بیاورد.

در حقیقت رانندگان خودروهای جدید BMW می‌توانند با استفاده از گوشی‌های هوشمند خود به عنوان کنترلر، بازی‌های ارائه شده را روی نمایشگر منحنی سیستم اطلاع‌رسانی iDrive BMW اجرا کرده و از آن لذت ببرند. «استفان دوراک»، معاون ارشد توسعه شرکت BMW در این رابطه گفت: «این قابلیت جدید زمان انتظار درون خودرو ،مانند شارژ شدن، را به لحظات شاد و جذاب برای رانندگان تبدیل می‌کند.»

راننده و سایر مسافران خودرو می‌توانند با اسکن یک کد QR در خودرو، تلفن‌های هوشمند خود را به هم متصل کنند و بدین صورت به طور گروهی به انجام بازی‌های ارائه شده بپردازند. «آنتونی کلیکوت»، مدیر اجرایی AirConsole در این رابطه نیز گفت: «ما بسیار مفتخریم که با شرکت BMW برای ساخت بازی‌های درون خودرویی همکاری می‌کنیم. قصد داریم بازی‌های بسیار لذت‌بخشی را به کاربران ارائه دهیم تا آن‌ها بتوانند هیجان را در خودروی خود تجربه کنند.»

البته باید اشاره کنیم که رانندگان در هنگام حرکت خودرو نمی‌توانند به انجام این بازی‌ها بپردازند. در واقع سیستم پردازش این بازی‌ها به گونه‌ای طراحی شده که تنها در خودروهای متوقف شده قابل اجرا خواهند بود.

منبع: Howtogeek

شاید این مطلب جذاب باشد
هکرها با هک بایننس ۵۷۰ میلیون دلار توکن BNB را سرقت کردند

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا