لوازم جانبی

چگونه قفل ساعت هوشمند را باز کنیم؟ (ویدیو)

مشکل فراموش کردن رمز ورود ساعت شما یک مشکل رایج است که بسیاری از کاربران با آن روبرو هستند. در این حالت ، شما به اطلاعات ساعت هوشمند خود دسترسی ندارید و نمی توانید از ساعت خود استفاده کنید تا رمز ورود صحیح را وارد کنید. متأسفانه ، روش های زیادی برای تنظیم مجدد رمز عبور ساعت هوشمند وجود ندارد. راه حل این مشکل برای مارک های مختلف مانند ساعت های هوشمند و اپل و سامسونگ کمی متفاوت است ، اما تنظیم مجدد نهایی ساعت هوشمند بهترین کاری است که می توانید انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه باز کردن قفل ساعت هوشمند خود با ما همراه باشید.

چگونه می توان رمز ورود ساعت هوشمند را بازیابی کرد ، چگونه رمز ورود ساعت هوشمند را باز کنم؟

ساعت های هوشمند یکی از محبوب ترین لوازم جانبی موبایل هستند و نقش ویژه ای در زندگی روزمره ما دارند. تولیدکنندگان ساعت هوشمند مانند سامسونگ و اپل ویژگی های بسیاری را به ساعت های خود اضافه کرده اند ، اما متأسفانه روش های زیادی برای تنظیم مجدد رمز عبور ساعت هوشمند ارائه نکرده اند. در واقع ، اگر به دنبال پاسخی برای این سوال هستید که چگونه ساعت هوشمند را باز کنید ، باید بگوییم که تنها راه حل عملی ، تنظیم مجدد ساعت هوشمند است. در زیر به نحوه باز کردن قفل رمز عبور ساعت هوشمند برای مارک های مختلف خواهیم پرداخت.

بازیابی رمز عبور از طریق ریست کردن اپل واچ

رمز عبور Apple Watch را فراموش کنید. 2 راه برای باز کردن قفل اپل واچ

اگر قصد خرید ساعت هوشمند را دارید ، Apple Watch یکی از بهترین گزینه های موجود در بازار است. با این حال ، باید مراقب رمز ورود Apple Watch خود باشید. در زیر اگر گذرواژه Apple Watch خود را فراموش کرده باشید ، چاره ای ندارید که ساعت خود را دوباره تنظیم کنید. با این کار تمام اطلاعات شما از Apple Watch پاک می شود. مطمئناً ، اگر قبلاً از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کرده اید ، پس از بازنشانی رمزعبور Apple Watch ، می توانید به راحتی اطلاعات خود را بازیابی کنید.

شاید این مطلب جذاب باشد
رایج ترین دلیل گرم شدن صفحه نمایش گوشی سامسونگ و آیفون

نحوه تنظیم مجدد Apple Watch برای بازنشانی گذرواژه

از روش زیر می توان در ساعتهای مختلف اپل مانند Apple Watch Series 6، Series 5، Series 3 و موارد دیگر استفاده کرد. برای بازنشانی گذرواژه ساعت هوشمند Apple خود ، این مراحل را دنبال کنید:

 1. ابتدا Apple Watch خود را به شارژر متصل کنید تا در تنظیم مجدد ساعت مشکلی پیش نیاید
 2. دکمه Apple Watch Side را پایین نگه دارید تا گزینه Power Off روی صفحه نمایش داده شود
 3. اکنون Digital Crown را نگه دارید تا گزینه Delete All Content and Clock Screen Setup نمایش داده شود
 4. بازنشانی را کلیک کنید و برای تأیید دوباره تنظیم مجدد را انتخاب کنید
 5. منتظر بمانید تا روند کامل شود. اکنون می توانید برای Apple Watch خود رمز جدیدی انتخاب کنید.

در مقاله ما اگر رمز ورود تلفن خود را فراموش کنیم ، چه می شود یاد گرفت که چگونه گذرواژه تلفن Apple خود را بازنشانی کنیم

ریست کردن اپل واچ از طریق آیفون

قفل ساعت هوشمند اپل را با iPhone باز کنید

همچنین می توانید از iPhone خود برای بازنشانی گذرواژه Apple Watch و تنظیم مجدد ساعت هوشمند خود استفاده کنید. برای انجام این کار ، فقط مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. برنامه را برای تماشای در iPhone باز کنید ، اکنون به تب Watch My بروید
 2. گزینه General را انتخاب کرده و از گزینه های نشان داده شده Reset را کلیک کنید
 3. اکنون روی حذف محتوا و تنظیمات Apple Watch کلیک کنید ، سپس انتخاب خود را تأیید کنید.
 4. ممکن است از شما خواسته شود Apple ID خود را وارد کنید
 5. برای مدل هایی که GPS + Cellular دارند ، باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید برنامه تلفن همراه خود را حفظ کنید. اگر می خواهید Apple Watch و تلفن خود را دوباره وصل کنید ، ذخیره را انتخاب کنید.
 6. اکنون منتظر بمانید تا روند کامل شود. در صورت وجود نسخه پشتیبان ، می توانید داده های حذف شده را پس از بازنشانی رمز ورود Apple Watch بازیابی کنید.
شاید این مطلب جذاب باشد
6 روش کاربردی برای خالی کردن حافظه گوشی 

پس از بازنشانی ساعت Apple Watch از طریق iPhone ، باید تمام کارهایی را که پس از خرید Apple Watch جدید انجام داده اید تکرار کنید. با خرید بند ساعت اپل برای خرید یک ساعت کاملاً جدید می توانید ظاهر ساعت هوشمند خود را تغییر دهید. البته فراموش نکنید که این بار به گذرواژه ساعت خود نگاهی بیندازید و فراموش نکنید که نسخه پشتیبان تهیه شده از iPhone را فعال کنید.

بازیابی رمز ساعت هوشمند سامسونگ

چگونه قفل ساعت هوشمند سامسونگ را باز کنیم؟ بازیابی رمزعبور Samsung Watch

در مورد ساعت هوشمند سامسونگ ، وضعیت مشابهی با اپل واچ روبرو هستیم. اگر رمز ورود ، پین یا مدل ساعت هوشمند سامسونگ خود را فراموش کرده اید ، تنها راه پیش رو تنظیم مجدد ساعت سامسونگ است. در اینجا دو روش برای تنظیم مجدد ساعت هوشمند سامسونگ و بازنشانی رمز عبور ساعت هوشمند سامسونگ وجود دارد.

برای تنظیم مجدد رمز ورود ، ساعت هوشمند سامسونگ خود را بازنشانی کنید

بازنشانی دستی ساعت سامسونگ یک راه سریع برای باز کردن قفل ساعت هوشمند است. توجه داشته باشید که این روش تمام داده های ساعت را پاک می کند. بنابراین با برنامه Galaxy Wearable از ساعت خود پشتیبان تهیه کنید. از این روش در ساعت های هوشمند مختلف سامسونگ مانند گلکسی واچ ، گلکسی واچ اکتیو ، گلکسی فیت و چرخ دنده های مختلف استفاده شده است. برای تنظیم مجدد رمز ورود Samsung Watch خود ، مسیر زیر را دنبال کنید.

توجه: اگر از Galaxy Fit استفاده می کنید ، با مرحله 4 شروع کنید.

 1. ساعت را از تلفن جدا کنید
 2. ساعت را خاموش و دوباره روشن کنید.
 3. کلید ورود را روشن نگه دارید تا ساعت روشن باشد تا وارد صفحه راه اندازی مجدد شوید
 4. اکنون کلید پاور را رها کرده و بلافاصله این کلید را چند بار پشت سر هم نگه داشته و رها کنید تا وارد منوی حالت راه اندازی مجدد شوید.
 5. دکمه روشن / خاموش را نگه دارید تا گزینه بازیابی روی صفحه ظاهر شود. اکنون دوباره دکمه روشن / خاموش را نگه دارید و این بار برای انتخاب بازیابی (Restore) را پایین نگه دارید.
 6. دکمه روشن / خاموش را آزاد کنید تا صفحه سیاه شود. به محض روشن شدن ساعت ، می توانید آن را تنظیم کرده و رمز جدیدی را برای ساعت هوشمند خود انتخاب کنید.
شاید این مطلب جذاب باشد
بهترین هندزفری تک گوش برای مکالمه کدام است؟
فراموشی رمز عبور اسمارت واچ سامسونگ

ساعت هوشمند سامسونگ را در تلفن خود باز کنید

می توانید ساعت سامسونگ خود را با استفاده از نرم افزار Find My Watch که در سامسونگ و سایر تلفن های Android نصب شده است ، تنظیم مجدد کنید. این روش اطلاعات ساعت را نیز پاک می کند ، اما می توانید رمز ساعت هوشمند را قفل کنید. برای بازیابی رمزعبور ساعت هوشمند سامسونگ از تلفن خود مراحل زیر را دنبال کنید.

توجه: با استفاده از این روش نمی توان Samsung Fit را بازنشانی کرد.

 1. مطمئن شوید ساعت به تلفن متصل است
 2. برنامه My Watch را پیدا کنید. در اینجا باید برگه مناسب ساعت خود را پیدا کنید ، برای مثال برای Gears باید به برگه Find My Gear بروید.

کلیک کنید

 1. امنیت را تنظیم کنید. اگر قبلاً از Find My Watch استفاده نکرده اید ، Enable Remote Connection را فعال کنید تا Set Security را فعال کنید.
 2. Reset Watch را لمس کنید و سپس Reset را لمس کنید.
 3. گذرواژه حساب Samsung خود را وارد کنید و تأیید را کلیک کنید
 4. بر روی Control Remote کلیک کنید و در نهایت پس از فعال سازی Switch روی Reset grear ضربه بزنید

پس از تنظیم مجدد ساعت می توانید رمز ورود جدیدی وارد کنید.

خلاصه مقاله

در این مقاله ، ما به این سوال پاسخ دادیم که چگونه ساعت هوشمند را باز کنیم. ما مهمترین و پرفروش ترین ساعتهای هوشمند موجود در بازار را انتخاب کرده ایم. اگر از Samsung یا Apple Watch استفاده نمی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه بازیابی ساعت هوشمند خود به دنبال مارک ساعت باشید. سرانجام ، برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه ، می توانید نظرات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید تا کارشناسان حرفه ای دیگری بتوانند به شما پاسخ دهند.

شاید این مطلب جذاب باشد
از کجا بفهمیم تاچ گوشی یا ال سی دی شکسته است؟

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا