لپ تاپ

حساب‌های کاربری تپسل و مدیااد یکپارچه شد

کاربران تپسل و مدیااد از این پس می‌توانند از یک حساب کاربری مشترک برای دریافت خدمات تبلیغات دیجیتال استفاده کنند.

پیش از این یکپارچه‌سازی، کاربران برای مدیریت تبلیغات دیجیتال خود در زمینه تبلیغات اپلیکیشن‌های موبایل از پلتفرم تپسل استفاده و برای مدیریت تبلیغات وبسایت (بنری، کلیکی، ریتارگتینگ، همسان و عملکردی)، با پلتفرم مدیااد کار می‌کردند.

طبق نظرسنجی‌ها و تحلیل‌ها، هلدینگ پگاه داده کاوان شریف متوجه شد که غالب متقاضیان این دو پلتفرم (از جمله تبلیغ‌دهنده‌ها و ناشران) نیاز به مدیریت حساب‌های تبلیغات دیجیتال خود به صورت یکجا و یکپارچه دارند. برهمین اساس تصمیم بر یکپارچه‌سازی حساب‌های کاربری تپسل و مدیااد گرفته شد.

دسترسی به داشبوردهای مدیااد و تپسل با یک حساب کاربری، دسترسی به سرویس‌های جدید تپسل از طریق همین حساب، یکپارچه شدن کیف پول حساب‌های کاربری، امکان افزایش اعتبار برای کمپین‌های مختلف در یک کیف پول، مدیریت آسان‌تر بودجه کمپین‌های تبلیغاتی در تپسل و مدیااد و مشاهده تمام گزارشات مالی به صورت یکپارچه از جمله مزایای این یکپارچه‌سازی است.

در آینده‌ای نزدیک، دسترسی به تمام سرویس‌های جدید تپسل به صورت یکجا و یکپارچه در همین زیرساخت ارائه خواهد شد. مدیران این مجموعه امیدوارند خدمات آماده‌سازی شده، گامی هرچند کوچک، ولی موثر و پرقدرت در راستای رشد کسب‌وکارها و استارتاپ‌ها در روزگار سخت و پرچالش کنونی بردارد.

در پایان نکات حائز اهمیت برای کاربران این دو پلتفرم را مرور می‌کنیم:

  • حساب کاربری یکپارچه: دسترسی به هر دو داشبورد تپسل و مدیااد برای مدیریت کمپین‌ها از طریق حساب کاربری یکپارچه اتفاق می‌افتد.
  • اطلاعات حساب: تمام اطلاعات حساب کاربران، بدون هیچ تغییری در پنل یکپارچه منتقل شده‌است و هیچ نگرانی‌ در این زمینه برای کاربران وجود ندارد.
  • یکپارچه شدن حساب‌ها و پشتیبانی: اگر کاربران به هر دلیل پس از ورود به پنل خود، با تغییرات غیرمنتظره‌ای مواجه شدند، این تغییرات، به واسطه تجمیع حساب‌های تپسل و مدیااد به وجود آمده است. با این وجود هر سوال یا ابهامی در این زمینه برایشان رخ دهد، تیم پشتیبانی این شرکت آماده خدمت‌رسانی است. ویدیو‌ها و آیتم‌های متعددی برای کاربران فراهم شده تا به صورت کامل و سریع با تغییرات ایجاد شده آشنا شوند و بدون هیچ اختلالی، فعالیت‌های خود را ادامه دهند.
  • ورود به حساب کاربری یکپارچه: برای ورود به حساب‌ کاربری، به سایت تپسل مراجعه کنید و از هر دو سرویس به راحتی استفاده کنید.
شاید این مطلب جذاب باشد
بازی‌های مبتنی بر جزیره پویا مدل‌های پرو آیفون ۱۴ در راه هستند

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا