لپ تاپلوازم جانبی

تصاویر کیس‌های اپل واچ پرو و سری ۸ تفاوت اندازه را نشان می‌دهند

اپل فردا در کنار سری آیفون ۱۴، از اپل واچ پرو و اپل واچ سری ۸ هم رونمایی خواهد کرد. حالا یکی از افشاگران تصاویری از کیس‌های محافظ این ساعت‌ها را منتشر کرده که به خوبی تفاوت اندازه‌ی آن‌ها را نشان می‌دهد.

بر اساس اطلاعات فاش شده، اپل واچ پرو از بدنه‌ی ۴۹ میلی‌متری بهره می‌برد. این در حالی است که قبلا گفته می‌شد این ساعت از بدنه‌ی مبتنی بر اندازه‌ی بین ۴۷ تا ۴۸ میلی‌متر استفاده می‌کند. در حال حاضر کاربران برای خرید اپل واچ سری ۷ می‌توانند بین دو مدل ۴۱ و ۴۵ میلی‌متری دست به انتخاب بزنند که ظاهرا همین اندازه‌ها برای نسل هشتم هم تکرار خواهد شد.

با توجه به اینکه ظاهرا اپل واچ پرو از نمایشگر تخت بهره می‌برد و دارای بدنه‌ی ۴۹ میلی‌متری است، احتمالا اندازه‌ی نمایشگر نسبت به ۱.۹۹ اینچ شایعه شده بزرگ‌تر باشد. برای مقایسه باید بگوییم که مدل‌های ۴۱ و ۴۵ میلی‌متری اپل واچ سری ۷ به ترتیب دارای نمایشگر ۱.۶۹ و ۱.۹۰ اینچی هستند.

اپل واچ پرو

روز گذشته تصاویر مربوط به طرح‌های CAD اپل واچ پرو لو رفت که در این تصاویر می‌توانیم دکمه‌ی فیزیکی جدید در سمت چپ، نمایشگر تخت و یک بخش برجسته‌ی حاوی دکمه‌ی سمت راست و تاج دیجیتال (Digital Crown) را ببینیم. خبرگزاری بلومبرگ هم صحت و سقم این اطلاعات را تایید کرده و در گزارش تحلیلگر این خبرگزاری آمده که اندازه‌ی اپل واچ پرو احتمالا بیش از اندازه‌ی بیشتر مچ‌ها خواهد بود.

ظاهرا اپل قصد دارد این ساعت هوشمند جدید را با قیمت بسیار بالای بین ۹۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار راهی بازار کند. همچنین احتمال معرفی نسل جدید اپل واچ SE در رویداد فردا وجود دارد.

شاید این مطلب جذاب باشد
آمریکا دو جاسوس چینی را به اخلال در پرونده‌ی هواوی متهم کرد

منبع: Macrumors

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا